اخبار > اگر بهترین و مدرن ترین دستگاه ها را هم خریداری کنیم اما همدلی و از خودگذشتگی نباشد کاری پیش نمی رود.


اگر بهترین و مدرن ترین دستگاه ها را هم خریداری کنیم اما همدلی و از خودگذشتگی نباشد کاری پیش نمی رود.

 

دکتر برزن در جمع پرسنل مجتمع چوکا :

باید همدلی و تحمل داشته باشیم، اگر بهترین و مدرن ترین دستگاه ها را هم خریداری کنیم اما همدلی و از خودگذشتگی نباشد کاری پیش نمی رود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت چوکا عصر امروز یکشنبه 15/11/96 دکتر برزن در جمع پرسنل این شرکت در سالن آمفی تئاتر مجتمع ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر خطاب به پرسنل گفت :

از تمامی پرسنل بابت تحمل شرایط سخت اقتصادی عذرخواهی می کنم و در این زمینه حق با شما است و اعضای هیئت مدیره و شخص بنده کماکان پیگیر حل مشکلات بوده و هستیم و در این راه ذره ای کم نخواهیم گذاشت.

ایشان در ادامه افزودند :

با زحمات و پیگیری های دکتر شکری نماینده محترم مردم شهرستانهای تالش ، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی ، امورات مربوط به پروژه نوسازی و برخی از مشکلات کارخانه را به مسئولین رده بالای کشور از جمله معاون اول رئیس جمهور و وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی منعکس کردیم و ایشان نیز پیگیر بوده و هستند . ضمناً با حمایتهای دکتر نوبخت معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان برنامه ریزی و مدیریت ، مسئولین شسـتا ، تاپیـکو و هلدینگ سلولزی بـدنبال تامین سـرمایه در گردش هستیم تا بتوانید تولید کنیم و در چند روز آیـنده حقوق یک ماه بهمراه هدیه دهـه مبارک فجر به پرسنل پرداخت می گردد.

دکتر برزن با تاکید بر برنامه ریزی صورت گرفته در قالب ارسال گزارشهای مستند مختلف به سازمان برنامه ریزی کشور و شستا گفت :

مدیران موفق ، مدیرانی هستند که بتوانند در آینده زندگی کنند و تمام تلاشهای تیم هیئت مدیره برنامه ریزی برای آینده است تا بتوانیم موفقیت های بیشتری بدست آوریم و در این راه جلسات مختلفی با حضور مسئولین مختلف داشته و مکاتباتی صورت گرفته و دستورات لازم اخذ گردیده است.

مدیرعامل شرکت چوکا در بخشی از سخنان خود با تشکراز زحمات مهندس لطفی مدیرعامل محترم شستا جهت پیگیری تامین سرمایه در گردش خطاب به پرسنل این شرکت گفت :

چوکا نیازمند سرمایه در گردش است، این را به صورت مکتوب به شستا و صندوق بازنشتگی اعلام کرده ایم وبا تکیه بر توان شما پرسنل زحمتکش ان شاءالله چند روز دیگر تولید آغاز میشود و اسکنر راه اندازی می گردد و خوشحالیم که با خرید اسکنر تاثیرات مثبتی بر تولید و کیفیت و رطوبت  دارد و سالیان سال کار میکند و هدباکسی که سالها پیش خریداری شده بود هم شروع به کار می کند.

 

ایشان ضمن تشکر از اعضای محترم شورای اسلامی کار چوکا که زحمات و تلاش وافری در راستای ایجاد همدلی و آرامش کارخانه انجام می دهند وهمچنین با تاکید بر بالابردن روحیه همدلی و همکاری خاطرنشان کردند :

باید همدلی و تحمل داشته باشیم، اگر بهترین و مدرن ترین دستگاه ها را هم خریداری کنیم اما همدلی و از خودگذشتگی نباشد کاری پیش نمی رود.

دکتر برزن با بیان اهمیت بالای حل مشکلات نیروی انسانی خطاب به پرسنل گفت :

 

کار رتبه بندی حدود دویست نفر پس از نظرسنجی از واحدهای مربوطه در حال انجام بوده و تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری طبق دستورالعمل و توسط تیم مربوطه و بصورت مرحله ای انجام خواهد گرفت که در مرحله قبل پنجاه نفر ( از ماشین آلات) صورت گرفت . و در این مسئله اولویت با بخش صنعت می باشد.

دوشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٦


ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
به نظر شما کیفیت محصولات شرکت چوکا چگونه است؟

خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 89439
 بازدید امروز : 47
 کل بازدید : 385742
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/0550